İstanbul Cambalkon

İstanbul cambalkon hareketli cam balkon sistemleri arasında özelliğine dayanarak katlanır cam balkon sistemlerinin öne çıktığı ortada durur.

Isıcam teknolojisi kullanılmasından ötürü standart balkon sistemine göre tam beş kat daha fazla yalıtım olanağı sunarak her yönüyle iklim şartlarından olumsuz etkilenme olasılığını tamamen minimize eder. Öte taraftan sessiz sedasız çalışma prensibiyle de gürültüden uzak kafa sakinliğinde bir çalışma düzeniyle karşımıza çıkar.

Kullanım Alanları

Hareketli katlanır cam balkon sistemlerinin alışveriş merkezleri (avm), kültür – sanat merkezleri (tiyatro, bale, opera binaları), restoranlar, cafeler gibi yerlerde sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Bunun yanı sıra hususi yaşam alanları olarak çok katlı yapılarda da cam balkon sistemleri denildiği zaman sıklıkla karşımıza çıktıklarını her halükarda dikkate almamız gerekir.

Tam 150 KG Taşıma Kapasitesi

4 adet taşıyıcı rulman ve 2 adet hareketli rulman kullanılarak tam 150 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan hareketli cam sistemi özel quattro HD teker profilleriyle gürültüleri veya sürtünmeleri tamamen ortadan kaldırarak böylelikle sessiz sakin çalışma düzeninde olmasını sağlar.

İstanbul Cambalkon Teknik Özellikleri

Hareketli cam sistemleri arasında yine kusursuzca açılıp kapanabilen menteşe tasarımı gelir. Öte yandan panoramik maksimum görüntü sağlayan şeffaflık sayesinde 1 metre genişlik x 4 metre yüksekliğinde panellerin yer aldığını dikkate almamız gerekir.

Özel kilitleme mekanizmasından birisi olarak toz ve kirlerin kilit deliğine girmesini engelleyen özel kilitleme sistemi mevcuttur. Bunun yanında ispanyolet kilit sistemiyle her mekana uygun esnek çözümler sunan yapısı sayesinde son derece kullanışlı ürünler arasında gelmeye devam ettiğini kesinlikle dikkate almamız gerekecektir.

Bu ürünün 2 farklı cam tipi mevcuttur. Yüksek ağırlıklara karşı son derece mukavemet gücü yüksek akrilik, temperli lamine cam özelliğiyle 10 mm veya 12 mm seçenekleri bulunuyor. Tam 30 yıllık paslanmazlık garantisi bulunan bu hareketli cam sistemi sayesinde her yönden gerçekten de son derece işlevsel özelliğiyle öne çıktığını her anlamda dikkate almamız gerekir.

EPDM Contalarla Maksimum İzolasyon

İşletmeler için izolasyon son derece önemli bir meseledir. İşte bu nedenle istanbul cambalkon EPDM mıknatıslı conta sistemiyle standart balkonlara göre tam 5 kat daha fazla izolasyon (yalıtım) gücüne sahiptir. İşte bu özelliği bakımından değerlendirildiği zaman her yönden maksimum düzeyde sizi koruma altında tutmaya devam ettiğini gerçekten de ele almamız gerekecektir. İşte yer verilen tüm bu kriterler açısından aktarıldığı zaman profesyonel cam balkon sistemleri arasındaki yerini koruyan öncelikli noktasından birisi olarak öne çıktığını her halükarda ele almak gerekir. İşte tüm bu nitelikleri bağlamında yer verildiği zaman kaliteden ödün verilmeden tamamen ayrıcalıklı hizmetin sunulmaya devam edileceğini ele almamız gerekir.

HD Quattro Tekerlek Sistemiyle Sessiz Çalışma Prensibi

HD profil tekerlek sistemi hem hareketli rulman hem taşıyıcı rulman aksamı açısından gerçekten de sessizce çalışma prensibini meydana getirmesi açısından mutlak surette yer verilecek nitelik olarak karşımıza çıkar. İşte tüm bu nitelikleri bağlamında yer verilirse her halükarda gerçekten de istanbul cambalkon sistemleri arasında son derece yaygın olarak tercih edilen katlanır cam balkon sistemi özelliğiyle karşımıza çıktığını dile getirmemiz gerekiyor.

Üstelik 30 yıl boyunca kesinlikle taşıyıcı rulman tekerleklerin paslanmazlık özellikleri ve kolaylıkla açılıp kapanabilme garantisi sunan menteşe sistemleri sayesinde her açıdan gerçekten öne çıkan nitelikleriyle gerçekten de fark yaratan nitelikleri bir arada tutmaya devam ettiği ortada duran nitelik olarak karşımıza çıkar. 

Bütün bu özellikleri açısından değerlendirilirse her halükarda tamamıyla profesyonelce yer verilen nitelikleri bağlamında önde gelen özellikleriyle fark yarattığını her halükarda elde etmemiz mümkün kılınan niteliklerden birisi olarak öne çıkar.

Tüm İstanbul’a hizmet veren firmamız İstanbul Cambalkon olarak müşterilerinin memnuniyetini karşılamak için elinden geleni yapmaktadır.Sizlerde uygun fiyat avantajı ve ücretsiz keşif fırsatından yararlanmak için hemen arayın.

Sosyal Medya Hesabımız için hemen tıklayın.

İletişim için tıklayınız.

İstanbul Cambalkon

İstanbul Cambalkon Fiyatları

İstanbul Cambalkon Firmaları