Katlanır Cambalkon

Katlanır cambalkon sistemleri hareketli cam balkon sistemleri olarak adlandırılır. Söz konusu bu katlanır cambalkon sistemleri zemin kılavuzları ya da zemin kanalları olmadan rahatlıkla hareket ettirilebilen ve menteşeleri sayesinde sessizliğinden ödün vermeden rahatlıkla çalışabilen çalışma düzeniyle öne çıkar.

Her iki yana sessizce açılıp kapanabilen kanatları 4×4 sistem profillerle desteklendiği için ve de tam otuz yıl paslanmazlık garantisiyle rulman hareketli taşıyıcı aksamlara sahip oldukları için her açıdan öne çıkar.

KIŞIN BALKON KEYFİNİZ YARIDA KALMASIN

Açık havada serin serin esne rüzgara karşı çay içebileceğiniz refah alanlar olan balkonlar kışın ise kullanım alanı oldukça düşük alanlar olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada hayatımıza giren katlanır cambalkon sistemleri ile tıpkı yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da balkonlarınızı etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Balkonunuzu tamamen camla kaplayarak kapalı bir oda haline getiren bu uygulama ile kış aylarında sıcak bir ortam oluşturarak balkon sefanıza kaldığınız yerden devam etmeniz amaçlanmaktadır.

FONKSİYONEL BİR YAPIYA SAHİPTİR

Evlere tıpkı ek bir oda gibi fayda sağlayan bu uygulama hakkında detaylı bilgi almak ve uygulama alanlarını öğrenmek için sistem üzerinde bulunan iletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Detaylı bilgi paylaşımı ve farkındalık oluşumu açısından sorularınızı yanıtlamakla görevli danışmanlar haftanın her günü hizmetinizdedir. Avantajlı kullanımıyla fonksiyonel bir yapıya sahip olan katlanır cambalkon sistemlerini siz de zaman kaybetmeden kullanmaya başlamak istiyorsanız ölçü alımı için ekiplerimize talimat vererek işlemleri hemen başlatın.

Kilitleme Sistemleri

Hareketli katlanır cam balkon sistemlerinin ispanyolet kilit sistemleri mevcuttur. Şık tasarımıyla görselliğe hitap eden bu kilitleme mekanizması bunun yanında kir ve tozların erişimini tamamen engelleyerek rahatlıkla çalışabilme imkanına yer verir.

5 Kat Fazla Yalıtım İmkanı

Öte yandan normal balkon sistemlerine göre 5 kat daha fazla yalıtım olanağı sunan açılı izolasyon sistemiyle her açıdan ne denli kullanışlı katlanabilen cam balkon sistemi olduğunu da bir kere daha bize göstermektedir. İşte yer verilen tüm bu nitelikleri açısından yer verilecek olunursa her yönüyle tamamen sıra dışı nitelikleri bir arada tutarak karşımıza çıktığını kesinlikle ifade etmek gerekecektir.

Yine bir diğer niteliği olarak yer verilirse maksimum yükseklik ve şeffaflık özelliğine bağlı kalarak (4 metre yükseklik – 1 metre genişlik) panoramik görüntü sunması açısından yine son derece kullanışlı cam balkon sistemi olduğunu bir kere daha ortaya koymaya devam eder.

Her Mekana Uygun Esnek Çözümler

AVM’ler, lokantalar, restoranlar, cafeler, tiyatrolar, opera binaları, stadyumlar ve daha birçok sosyal dinlenme ve yaşam alanları tesisleri için katlanır cambalkon özelliğine dayanarak farkını bir kere daha meydana getirmeye devam eder. Ortada duran tüm bu özelliklerine bağlı kalındığı zaman her halükarda tamamen ayrıcalık sunmaya devam eden özellikleri ışığında gerçekten de her mekana uyan esnek çözümleri bir arada tutmaya devam ettiği ortada duran özellikleri arasındaki yerini korur.

Bu nitelikleri bağlamında değerlendirildiği zaman kaliteden ödün verilmeksizin son derece öne çıkan yaklaşıma dayanarak her mekana uyan çözümleri bir arada tutmaya devam ettiğini dikkate almak gerekecektir.

İki Farklı Tipte Seçenekler

10 mm – 12 mm panel seçenekleriyle iki farklı tip cam seçeneğiyle karşımıza çıkan hareketli cam balkon sistemi ayrıca 150 kg taşıma kapasitesine sahip olmasıyla katlanabilir cam balkon sistemleri arasında gerçekten de yaygın kullanım imkanına yer verir. Ortada duran tüm bu nitelikleri anlamında yer verildiği zaman son derece önde gelen nitelikleri olarak karşımızdaki yerini koruyan özelliğiyle gerçekten de dikkat çeken nitelikleri bir arada tutar.

Elbette yer verilen tüm bu nitelikleri bağlamında aktarıldığı zaman son derece profesyonelce gerçekleştirilen cam balkon sistemine yönelik aktarıldığını kesinlikle dikkate almamız son derece önem teşkil eden yaklaşım olarak karşımıza çıkar.

Sessiz Çalışma Prensibiyle Gürültü Yapmaz

4×4 sistem panelleri sessiz çalışma prensibine yönelik olarak katlanır cambalkon özelliğiyle ayarlandı. İşte yer verilen tüm bu kriterler açısından aktarıldığı zaman her halükarda son derece dikkate değer nitelikleriyle karşımızdaki yerini koruduğu önem teşkil eder. Tüm bu seçeneklerine bağlı kalınarak her anlamda gerçekten de kaliteden taviz verilmeden önem teşkil eden yaklaşım tarzına bağlı kalınarak karşımıza çıkmaya devam ettiği dikkate değer nitelik olarak bir arada bulunur.

Tüm bu özellikleri ise her açıdan tamamıyla farkını meydana getiren nitelik olarak hareketli cam sistemi özellikleri bağlamında gerçekten de önde gelen hizmetlerini bir arada tutacaktır. Bütün bu nitelikleri yönleriyle değerlendirilirse gerçekten de son derece öncelikli yaklaşım tarzını her halükarda meydana getiren özellikte koşulları bir arada sunarak önem teşkil eder niteliklerde eşsiz yenilikleriyle üretilmiştir.

Katlanır Cam Balkon

Eviniz için bir oda veya açık alan oluşturduğunuz cam balkon sistemleri, kendinizi dış etkenlerden koruma ve herhangi bir zamanda tatilinizin tadını çıkarma fırsatı verecektir. Ayrıca, katlanır cam balkon sistemlerinin kullanımı, pratik kullanım ve estetik açıdan diğer koruma sistemlerinden farklıdır. İsteğe bağlı olarak, farklı renk seçenekleriyle katlanır cam balkon sistemlerinin birçok başka avantajı vardır. Uygulanabilirliği nedeniyle katlanır cam balkon sistemleri sayesinde görüntü kaybını önler.

Katlanır Cam Balkon Özellikleri

Katlanır cam balkon sistemleri tamamen şeffaf ve çerçevesizdir, kapalı olsalar bile, balkon camdan farklı değildir. Bununla birlikte, katlanır cam balkon sistemleri açık olduğunda, bunlar kenarda toplanabilir ve bir yokluk hissi yaratır. Sağlık açısından bakıldığında, katlanır cam balkon sistemlerinde kullanılan malzemeler 1. sınıf cam ve alüminyumdur. Katlanır cam balkon sistemleri yasal olarak imar kurallarına aykırı değildir, bina görünüşte kalıcı değişiklikler yapmaz.

Bazen evlerimizi genişleten ve bazen balkonumuzu sert hava koşullarından koruyan bu katlanır cam balkon türleri için bir de kış bahçesi mantığını düşünmeniz önerilebilir. Balkonları, özellikle de kış bahçeleri oluşturmak için balkonu açanları kapatmak için birkaç nedenimiz olabilir. Ayrıca, eski Türk binalarında görülen kazalara dair susuzluktaki bilinçaltını da etkiler. Balkon kapatıldığında, en estetik seçenek katlanır cam balkonlardır. Cam balkon sistemleri son derece estetik ve şık seçeneklerdir. Diğer balkon kapatma seçenekleri, dört mevsim için balkonları kapatmanıza izin verirken, hava koşullarına veya cam balkonlara bağlı olarak balkonları açıp kapatabilirsiniz.

Pratik Kullanım İmkanı

Çerçevesiz ve katlanır cam balkon sistemlerinin temel özelliklerinden biri, kullanımın basitliği ve pratikliğidir. Balkon sistemlerindeki cam paneller açılırken tıkanır ve böylece cam balkon cam panellerini tamamen açmanıza izin verir. Cam balkon sistemlerinde cam paneller kolayca açılıp kapanabilir. Cam balkon sistemlerinde cam paneller kolayca katlanır. Katlanır cambalkon sistemlerinin cam panelleri açılabilir veya açık bırakılabilir.

Estetik Ve Rahattır

Cam balkon fiyatları, cam balkon yapmak isteyenler tarafından sıklıkla araştırılan konulardan biridir. Bildiğiniz gibi, çeşitli amaçlarla cam balkonlar kullanılabilir ve bunun için de çeşitli seçenekleri vardır. Her formda farklı işlevlere ve değişken işlevlere sahipler. Bilmeniz gereken katlanır cam balkon şeklinden bağımsız olarak, hem en kaliteli malzemelerin kullanımı hem de cam balkonda en iyi fiyat sağlanmasıdır. Bu iki kriter bizim için çok önemlidir, çünkü kullanılan malzemenin kalitesi cam balkonların ömrünü uzatabilir ve ekonomik cam balkon figürleri müşterilerimizi güldürür.

Katlanır CamBalkon Rayı Sistemleri

Katlanır cam balkon tasarımlarında kullanılan raylı sistemler çift veya tek raylı teknoloji formunda farklı fiyat ve malzemelerde müşterilere sunulmaktadır. Katlama işlevi sayesinde, bilinen camların her iki yönde raylar üzerine katlanabilmesi ve son aşamada raylardan tek yönlü çıkışla katlanması sağlanır. Bu işlem tüm camlar için gerçekleştirilir ve camın kendi üzerine katlanmalarını sağlar. Sistemin kalitesine ve rengine göre katlanır cam balkon modelinin tercih edilmesi gerektiğini vurgulamak gerekir.

Yağmur suyunun içeri girmesini önleyen yağmur suyu drenaj alanı sayesinde neme dayanıklı cam bir balkona sahip olabilirsiniz. Böylece balkonunuzu bodrum kat olarak kullanabilir ve oda tarzında bir odaya dönüştürebilirsiniz. Balkonda, çamaşır kurutmak için bir cam balkonun yanı sıra, evin balkonunu kış bahçesi olarak değerlendirmek isteyen müşteriler de vardır. Bu aşamada suyun sızmaması çok önemlidir. Tek raylı sistemler ile üretilen katlanır cam balkon modelleri her zaman daha güvenilir bir kayma sistemine sahiptir.

Hangi Tip Katlanır CamBalkonlar Vardır?

Katlanır cambalkon teknolojisi birçok faydalı ve pratik alternatif sunar, bu yüzden birçok insan bunu tercih eder. Isı yalıtımı işlevine sahip olan bu yapılar yağmur suyu yayabilir ve özelliklerine bağlı olarak şiddetli hava koşullarına maruz kalmazlar. Cam balkon sürgülü ve sürgüsüz ikiye ayrılmıştır. Yağmur suyu geçirmemesi için üretebilen modellerde çift cıvata bulunmalıdır.

Bununla birlikte, bu şekilde sağ ve sol taraflarda kayan kılavuzlar vasıtasıyla yağmur suyu dış ortama deşarj edilir. Kış bahçesi olarak kullanılan yerlerde cam teknolojisine sahip katlanır cam balkonlar vardır. Su girişini önlemek için yağmur suyunu yayan çeşitli çelik yapılar kullanılır. Katlanır cam balkonun temizlenmesi de oldukça basittir.

Kış Bahçesi

Bu çok önemli bir ayrıcalıktır ve yaz aylarında vazgeçilmez olan teras ve balkonun tadını çıkarmak için birebirdir. İnsanlar, zamanlarının çoğunu yüksek yaz sıcaklıkları nedeniyle cam balkonlarda ve teraslarda geçirirler. Kış aylarında aynı keyfi sağlayan kış bahçesi sistemleri, evlerde ve balkonlarda şık bir görünüm sağlarken, toplam ısı kaybını önleyen cam sistemleri sayesinde kış konforu sağlar.

Zarif görünüm ve tamamen cam olduğu için balkon, teras veya ev bahçenizin bazı kısımlarında kullanılabilir. Üretim itibariyle katlanır cam balkon modellerinde ısı kayıpları en aza indirgenmiştir ve burası kışın eğlence ve hoş sohbetlerinizin merkezidir. Evinizde çok şık olan kış bahçesi bölmeleri, sevdiklerinizle birlikte kışın soğuğa maruz kalmadan bahçede oturmak için bir zevk sunar.

Fırsatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Ayrıca Firma Rehberi Bulurum.com’daki ilanlarımız için tıklayınız.